telegram telegram فارسی English |
بازدید  1055

نتایج نهایی داوری مقالات سومین همایش بین المللی روشنایی و نورپردازی ایران


با یاری خداوند متعال و همت کمیته علمی سومین همایش بین المللی روشنایی و نورپردازی ایران مقالات کامل ارسال شده به دبیرخانه همایش داوری و نتایج نهایی آماده شد. لازم به ذکر است:
 
-  هرمقاله برای سه داور ارسال و نتیجه اعلام شده برآیند نظرات داوران محترم می باشد.
 
-  منظور از "مشروط" در اعلام نهایی، "به شرط اصلاح موارد مطرح شده توسط داوران مقاله" است که متعاقبا برای نویسنده های محترم مقالات ارسال خواهد شد. بدیهی است انجام اصلاحات مورد نظر کمیته علمی ضروری بوده و توسط کمیته علمی بررسی خواهد شد. در صورت عدم انجام اصلاحات، مقاله از نتیجه نهایی اعلام شده حذف و مجددا در ارتباط با رد یا قبول آن به صورت دیگر تصمیم گیری خواهد شد.
 
-  منظور از ذخیره سخنرانی آنست که در صورت انصراف و یا عدم حضور ارائه دهندگان مقالاتی که برای سخنرانی انتخاب شده اند، از نویسندگان این مقالات جهت ارائه شفاهی دعوت می¬شود. بدیهی است که به این مقالات نیز همانند سایر مقالاتی که برای سخنرانی انتخاب شده اند، گواهی سخنرانی ارائه می شود. حضور ارائه دهنده این دسته مقالات در زمان مشخص شده در سالن مورد نظر الزامی است.
 
-  فرمت تهیه پوستر، فایل پاورپوینت جهت ارائه شفاهی و صفحه بندی مقالاتی که برای چاپ انتخاب شده اند متعاقبا در سایت قرار داده می-شود.
 
-  کلیه نویسندگان محترم مقالات می توانند سوالات خود را از طریق ایمیل زیر با دبیرعلمی همایش مطرح نمایند:
 
Scientific.ildc@gmail.com
 

 تاریخ درج : ۱۳۹۵/۰۹/۲۳
زمان درج : ۱۴:۴۴
دفعات کلیک شده: 1158


تهران. انتهاي بزرگراه شهيد اشرفي اصفهاني، خيابان شهيد اقبال پور، نبش كوهسار دهم شرقي، شماره 73 واحد 4 همايش برنا