telegram telegram فارسی English |
بازدید  928

قوانین نمایشگاه


  

قوانین نمایشگاه
1-      ساخت و ساز غرفه با نئوپان برای غرفه های24 متر به بالا مجاز می باشد و غرفه های متراژ زیر 24 متر در صورت نیاز به غرفه خاص می توانند از سازه های مدولار مدرن (مستر، ماکزیما و غرفه های تتریس) استفاده نمایند.
2-      غرفه های خود ساز جهت نورپردازی از لامپ های کم مصرف و LED استفاده گردد.
3-      استفاده از مصالح زیر در ساخت غرفه ها ممنوع می باشد: هرگونه مصالح از قبیل گچ، سیمان، هر نوع ماسه، پوکه، شن، سنگ ریزه، هر نوع خاک، آسفالت، تیغه گچی، بلوک و مشابه آن ها.
4-      استفاده از هر نوع ماشین آلات از قبیل : اره برقی، دستگاه برش، دستگاه جوش، پمپ باد (بالاتر از 20 لیتر) و پیستوله رنگ پاشی و ابزار و ادوات مکمل یا مشابه آنها در داخل سالن ها و محوطه ها نمایشگاه مجاز نمی باشد.
5-      استفاده از هرگونه آهن آلات خام برای نصب غرفه مجاز نمی باشد.
6-      هنگام نصب دیواره های غرفه یا تخلیه آن، شرکت کنندگان باید کف زمین و زیر دیوارها را پوشش مناسب قرار داده تا به کف سالن آسیبی نرسد
7-      کار کردن در راهروی بین غرفها و یا اشغال آن برای دپو و نگهداری اجزاء غرفه ها ممنوع می باشد.
8-      غرفه دار ها اجازه ندارند بخش زیادی از غرفه خود را نقاشی کنند. تنها در حد ترمیم و قبل از برپایی نمایشگاه و دوره آماده سازی غرفه ها اجازه رنگ کردن دارند. برای این کار نیز باید موارد لازم را رعایت نموده تا به ساختمان های نمایشگاه و غرفه های جانبی آسیبی وارد نشود.
9-      سازنده غرفه موظف است تمام قطعات ساخت غرفه را قبلا در کارگاه خود ساخته و تکمیل نموده باشد و فقط جهت انجام عملیات مونتاژ نهایی قطعات مذکور را داخل سالن نمایشگاهی نماید استفاده از ابزار جهت عملیات مونتاژ لازم است به نحوی باشد که موجب آلودگی فضای سالن و ایجاد خسارت به غرفه ها و تجهیزات شرکت کنندگان اطراف و کف پوشهای سالن نگردد. در صورت مشاهده اجرای ساخت غرفه خارج از اصول مندرج در این بند برگزار کننده می تواند ضمن جلوگیری از ادامه کار خسارت وارده را نیز به تشخیص خود از منبع تضمین مذکور کسر نماید.
10-   ارتفاع مجاز جهت غرفه سازی برای دور سالن 280 سانتی متر و وسط سالن 350 سانتی متر می باشد.
11-   در طول زمان اجرا پروژه غرفه سازی از ریختن وسایل و ابزار آلات و مواد اولیه در اطراف غرفه های دیگر خودداری نمایید.
12-   از هر گونه گرفتن مهار و اتصال به سازه های داخل سالن، ستونها و سازه های محوطه سالن خودداری گردد در صورت هماهنگی با مدیر نمایشگاه مستقر در محل الزامی است.
13-   جهت نصب هرگونه پوستر تبلیغاتی خارج از فضای غرفه نیاز به اخذ مجوز از مسئول برگزاری نمایشگاه دارد.
14-   بعد از اتمام ساخت پروژه غرفه سازی کلیه لوازم و ضایعات باقیمانده می بایست از محوطه سالن نمایشگاه هتل المپیک خارج شود.
15-   اگر خسارت وارده پیش از مبلغ تضمینی باشد از خروج اجناس غرفه خودداری میگردد.
16-   4 روز قبل از تحویل سالن کلیه نقشه های خود ساز با نام سازنده و با اندازه گذاری به مسئول فنی سالن تحویل گردد.
17-   ساعت فعالیت نمایشگاه با هماهنگی با مدیر نمایشگاه و مسئولین هتل المپیک تنظیم و اجرا می گردد.
18-   چنانچه طرح غرفه در حال ساخت در سالن نمایشگاهی با طرح تایید شده توسط برگزار کننده مغایرت داشته باشد توسط مدیر سالن از ادامه کار جلوگیری خواهد کرد


تاریخ درج : ۱۳۹۵/۰۵/۲۵
زمان درج : ۱۰:۲۵
دفعات کلیک شده: 951


تهران. انتهاي بزرگراه شهيد اشرفي اصفهاني، خيابان شهيد اقبال پور، نبش كوهسار دهم شرقي، شماره 73 واحد 4 همايش برنا