telegram telegram فارسی English |
  پشتیبانان معنوی
 
  اخذ نمایه ISC
  پشتیبانان طلایی
  پشتیبانان نقره ای
  پشتیبانان برنز
 
  شبکه های اجتماعی
  عضویت در خبرنامه
بازدید  268

شرکت RGE


تاریخچه شرکت RGE

شرکت RGE در سال 1997 میلادی ( 1374 شمسی ) در کشور امارات متحده عربی ( دبی ) با موضوع فعالیت طراحی ، اجرای نورپردازی تاسیس گردید.

با توجه به روند رو به رشد صنعت ساختمان سازی در این کشور و سایر کشورهای مجاور آن، RGE به سرعت فعالیت خود را بسط و گسترش داد.

طراحی و اجرای بیش از 3300 پروژه در ایران در مدت 20 سال و 320 پروژه در کشور های خاورمیانه ( امارات ، بحرین ، عربستان صعودی ، کویت ،  پاکستان ، عمان ، عراق و سودان ) شرکت RGE را به گسترده ترین شبکه نورپردازی در آسیا  مبدل نموده است.

 

شرکت RGE در پروژه های بین المللی افتخار این را دارد که با معتبرترین شرکتهای معماری ، ساختمانی جهان همکاری داشته باشد و از این همکاری بیشترین تجربه اندوزی را کسب نماید که ارائه خدمات طراحی و اجرای پروژه های نورپردازی  در بالاترین سطح استانداردهای جهانی از آن جمله است.

بر خلاف بسیاری از شرکتها که در زمینه های روشنایی و نورپردازی تواما فعالیت دارند و نیز در کنار آن به توزیع و فروش ادوات نیز اقدام  می کنند، RGE از بدو تاسیس تنها در حوزه طراحی و اجرای نورپردازی نمای بیرونی (Facade) و فضای سبز (Landscape) فعالیت دارد.

 در این شرکت واحد های طراحی، برآورد، برق، الکترونیک، طراحی سه بعدی  (3D Simulation )، آزمایشگاه نور، معماری، نقشه کشی، نظارت بر  اجراء و گروه اجرایی که در نوع خود بهترین می باشند در قالب یک کار گروه حرفه ای،  پروسه طراحی و اجرای پروژه های نورپردازی را به  بهترین شکل خود میسر می سازند.

یکی از ویژگیهای ممتاز شرکت RGE ، ارائه طرح های منحصر به فرد و خلاقانه از سوی این شرکت می باشد که همواره آن را از سایرین کاملا متمایز می سازد.

خلق ایده های بکر و بهره گیری از ادوات خاص (برای پروژه های ویژه) که بسیاری از این ادوات در واحد طراحی آزمایشگاه نور این شرکت طراحی شده و در معتبرترین کمپانی های تولید کننده ادوات نوری تولید می شود، موجب می گردد که پروژه های RGE همواره خاص و بی نظیر باشد.

از همین روست که RGE طراحی و اجرای بزرگترین و بهترین پروژه های نورپردازی شده در منطقه خاورمیانه را در کارنامه درخشان خود دارد.

مجموعه این توانایی ها موجب گردید که RGE  به موفقیت های  بزرگ و کم نظیری دست یابد که موارد ذیل از آن جمله اند:

1-کاندید ارائه دهنده بهترین نورپردازی جهان (سه پروژه) از سوی darc awards  (اسکار نورپردازی) در سال 2016.

2-کاندید ارائه دهنده بهترین نورپردازی جهان در سه بخشLighting Concept ,Landscape Scheme  Exterior Scheme  از سوی darc awards (اسکار نورپردازی) در سال 2015.

3-کاندید ارائه دهنده بهترین نورپردازی خاورمیانه از سوی  Light Middle East Awards  در سال 2015 .

4-نورپرداز برگزیده خاورمیانه در سال 2008 از سوی   MELDA  
Awards)  Middle East   Lighting  Design (  و دارنده نشان “Highly Commended

5-کسب رتبه نخست در مسابقات نورپردازی ایران در سال 1392 در بخش نورپردازی خارجی از سوی ILDC.

6-نورپرداز برگزیده جهت طراحی بزرگترین پارک تفریحی سرپوشیده خاورمیانه " World of Adventure " در دبی از میان بیش از هفت شرکت بزرگ طراحی نورپردازی جهان.

7- تنها شرکت ایرانی عضو انجمن بین المللی طراحان نورپردازی IALD آمریکا

 (INTERNATIONAL ASSOCIATION OF LIGHTING DESIGNERS) “معتبرترین انجمن نورپردازی جهان”.

8-تنها شرکت ایرانی دارنده ISO 9001:2008 در حوزه طراحی, مشاوره و اجرای نورپردازی حرفه ای. 

برای ورود به سایت شرکت، کلیک کنیدتاریخ درج : ۱۳۹۵/۰۸/۰۲
زمان درج : ۱۰:۵۹
دفعات کلیک شده: 286


تهران. انتهاي بزرگراه شهيد اشرفي اصفهاني، خيابان شهيد اقبال پور، نبش كوهسار دهم شرقي، شماره 73 واحد 4 همايش برنا